ترسیم سازه اولین موسسه آموزش مجازی با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای


آموزشگاه فنی و حرفه ای ترسیم سازه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار کننده دوره های فنی و مهارتی به همراه ارائه مدارک رسمی و بین المللی سازمان فنی و حرفه ای و همچنین اولین آموزشگاه در سطح کشور میباشد که موفق به اخذ مجوز آموزش مجازی به همراه ارائه تمامی مدارک سازمان فنی و حرفه ای است .

در راستای ارتقاء آموزش و مهارت در سطح کشور این موسسه آموزشی با اخذ صلاحیت و کسب جواز آموزش های حضوری و برای اولین بار در کشور آموزش مجازی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و فراهم آوردن امکانات آموزشی آمادگی دارد در کلیه رشته های آموزشی و مهارتی ارائه خدمات نماید.

ضمنا این موسسه با عقدتفاهمنامه با دانشگاه شهید رجایی که با هدف گسترش فرهنگ و آموزش و مهارت ایجاد گردیده امکان برخورداری از کلیه امکانات دانشگاه منجمله کلیه فضاهای آموزشی ، آزمایشگاهها و کارگاهها را دارد.


چرا آموزش مجازی ؟


آموزش مجازی از متداول ترین و مرسوم ترین متدهای آموشی روز دنیا محسوب میشود و موسسه آموزشی ترسیم سازه با اخذ مجوز آموزش مجازی به عنوان اولین آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه ای کشور متولی برگزاری انواع دوره های آموزشی _ مهارتی به صورت مجازی به همراه صدور مدرک رسمی و بین المللی ( قابل ترجمه ) سازمان فنی و حرفه ای میباشد .

آموزش دوره های مهارتی مختلف به صورت مجازی دارای محاسن بسیار زیادی میباشد که در زیر به برخی از آنها اشاره میشود

۱-صرفه جویی در پرداخت شهریه دوره های آموزشی  (حداقل ۵/۱ تا ۱۰/۱دوره های آموزش حضوری )

۲-صرفه جویی در وقت و زمان برای رفت و آمد به محل موسسه آموزشی

۳-امکان استفاده در هر زمان از دوره های آموزشی ( در رفت و آمدهای شهری ، اتوبوس ، تاکسی ، محل کار و … )

۴- در دسترس بودن انواع دوره های آموزشی برای تمامی دانشپذیران در نقاط مختلف کشور

۵-صرفه جویی در هزینه های مربوطه به رفت و آمد و ….


چرا ترسیم سازه ؟


موسسه آموزشی فنی و حرفه ای ترسیم سازه علاوه بر برگزاری دوره های مختلف به صورت حضوری با اساتید مجرب ، اولین آموزشگاه زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای میباشد که موفق به اخذ مجوز آموزش مجازی از سازمان فنی و حرفه ای کشور گردیده است و به این سبب تمامی دوره های آموزشی مجازی ارائه شده در وب سایت موسسه ترسیم سازه دارای مدرک ( گواهینامه ) رسمی و بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای میباشند

نکته حائز اهمیت دیگر اینکه تمامی دوره های ارائه شده در وب سایت موسسه دارای دمو ( پیش نمایش ) رایگان حاوی اطلاعات دوره ، روش تدریس ، مدرک ارائه شده در پایان دوره و بازار کار دوره  میباشند به مخاطبین این امکان را میدهد که با دید باز به انتخاب دوره های آموزشی اقدام کرده و خرید را انجام دهند و سپس بعد از مراحل پرداخت وجه دوره های آموزشی مخاطبین و دانشپذیران میتوانند در همان لحظه تمامی فایلهای ویدئویی دوره به همراه تمرینهای مربوطه را دانلود نموده و در هر دستگاهی( لب تاب ، موبایل ، تبلت ، تلوزیون و … )  بدون نیاز به اینترنت از مطالب آموزشی ارائه شده استفاده نمایند .


دپارتمان های آموزشی موسسه ترسیم سازه


 • دپارتمان معماری و طراحی داخلی
 • دپارتمان عمران و اجرا – ساخت
 • دپارتمان تاسیسات مکانیکی و الکتریکی
 • دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • دپارتمان برق و الکترونیک
 • دپارتمان مدیریت – مالی و حسابداری
 • دپارتمان انیمیشن و هنر و گرافیک
 • دپارتمان عکاسی

موسسه آموزشی ترسیم سازه در هر کدام از دپارتمانهای فوق دوره های فنی و مهارتی مناسب برای استفاده در بازار کار به همراه مدرک اعطایی موسسه و گواهینامه رسمی سازمان فنی و حرفه ای را فراهم میآورد.


خدمات مختلف قابل ارائه موسسه آموزشی ترسیم سازه


طرح ایران مهارت

با تصویب اجرای طرح ایران مهارت که در طی آن کلیه دانش آموزان موظف به گذراندن دوره مهارتی و تخصصی حین تحصیل میگردند و با هدف اجرا در سطح مدارس و دبیرستانها میباشد . این موسسه آموزشی بعنوان آموزشگاه برتر جهت اجرای طرح از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزیده شده و آماده برگزاری دوره ها و صدور مدرک از سازمان فنی و حرفه ای میباشد

همکاری با ادارات و سازمانها

این موسسه آمادگی دارد نسبت به ارائه و برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مهارتی جهت کلیه ادارت و سازمانها از طریق آموزش حضوری و آموزش مجازی در سطح کشور و صدور مدرک از سازمان فنی و حرفه ای اقدام نماید . کارشناسان این موسسه آمادگی دارند کلیه اطلاعات لازم را ارائه نمایند


رده سنی شرکت کنندگان در دوره های فنی و مهارتی

دوره های قابل برگزاری در دپارتمانهای ذکر شده در موسسه آموزشی ترسیم سازه برای تمامی رده های سنی و تحصیلی از جمله دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف از دبستان تا سال آخر دبیرستان و تمامی دانشجویان در رشته های مختلف دانشگاهی و تمام اقشار جامعه که علاقه مند و نیازمند به اخذ مدرک و گذراندن دوره های آموزشی فنی و مهارتی مختلف میباشند قابل برگزاری است.

لازم به ذکر است دوره های مختلف هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی ( آنلاین ) برگزار میشود.


امکانات موسسه آموزشی ترسیم سازه

 • کلاسهای آموزشی و مجهز
 • وبسایت آموزش آنلاین
 • اپلیکیشن آموزش آنلاین
 • امکان استفاده از کارگاه ها و آزمایشگاه های تخصصی و مجهز
 • امکان برگزاری کارگاههای یکروزه – چند روزه ( ورکشاپ ) با تعداد ظرفیت بالا

مزایای مدارک و گواهینامه های دوره های ( حضوری و مجازی ) سازمان فنی و حرفه ای

 • رسمی ترین مدرک موجود در ایران درباره تمامی دوره های مهارتی
 • قابل ترجمه و ارائه به صورت رسمی در کشورهای مختلف
 • قابلیت معادل سازی با مدارک دانشگاهی
 • ادامه تحصیل در دوره های طی شده در دانشگاه های مختلف دنیا
 • جذب در بازارهای کار کشورهای مختلف در دوره های گذرانده شده
 • تمامی مدارک سازمان فنی و حرفه ای زیر مجموعه سازمان جهانی کار میباشند

فرآیند اخذ مدرک

farayand