۲۰ شهر قابل سکونت در آمریکای لاتین در سال ۲۰۱۹

Habitable city
وین، اتریش در ده سال متوالی به عنوان شهر با بهترین کیفیت زندگی در جهان رتبه بندی شده است. رتبه بندی توسط مشارکت چند ملیتی مرسر توسط شهرهای غرب اروپایی در بالاترین مقامات تحت سلطه قرار گرفته است، در حالی که ونکوور، کانادا به مقام سوم رسید و در ۱۰ سال گذشته به عنوان بالاترین رتبه در آمریکای شمالی تبدیل شده است.
Habitable city
بنابراین، در آمریکای لاتین چه اتفاقی می افتد؟ مونته ویدئو، پایتخت اروگوئه، بار دیگر جایگاه بالایی را به خود اختصاص می دهد. در حالی که تنش های تجاری و زیربناهای پوپولیستی همچنان بر آب و هوای اقتصادی جهانی تسلط دارند، “بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان هنوز هم محیط های جذاب را برای کسب و کار فراهم می کنند،” کارشناسان مشاور توضیح می دهند “و بهترین درک می کنند که کیفیت زندگی ضروری است جزء جذابیت شهر برای کسب و کارها و استعدادهای همراه است “.
در بیست و یکم نوامبر، مشاوره ای که متخصص مشاوره شرکت های چند ملیتی در انتقال کارکنان متخصص است، بیش از ۴۵۰ شهر را در سراسر جهان ارزیابی می کند و ۳۹ عامل را به ۱۰ دسته تقسیم می کند که عبارتند از: محیط سیاسی و اقتصادی، وضعیت اجتماعی و فرهنگی، ملاحظات بهداشتی، مؤسسات آموزشی، تفریحی، مسکن، بازار و محیط طبیعی.
Montevideo, Uruguay(78)
Habitable city
۱٫   Buenos Aires, Argentina (۹۱)
Habitable city
۱٫   San Juan, Puerto Rico (۹۲)
Habitable city
۴٫ Santiago, Chile (۹۳)
Habitable city
۵٫ Panama City, Panama (۹۷)
Habitable city
۶٫ Brasilia, Brazil (۱۰۷)
Habitable city
۷٫ San Jose, Costa Rica (۱۰۸)
Habitable city
۸٫ Monterrey, Mexico (۱۱۳)
Habitable city
۹٫ Asuncion, Paraguay (۱۱۵)
Habitable city
۱۰٫ Rio de Janeiro, Brazil (۱۱۸)
Habitable city
اشتراک گذاری

نوشته های پیشنهادی

پاسخی بگذارید