طراحی و ساخت غرفه های مدرن نمایشگاهی

Booth
نمایشگاه مدرن برای بازاریابی کسب و کار شما متمرکز است
یک درخواست بسیار محبوب که ما در حال حاضر در سال ۲۰۱۶ می بینیم، تقاضای نمایشگاه های نمایشگاه فوق العاده مدرن و تمیز است. شرکت ها  با مشخصات طراحی ما در حال نزدیک شدن به آخرین تکنولوژی های موجود در نمایشگاه های زیبایی ظاهر می شوند.
ما می توانیم در هر ترکیبی از مواد طراحی و تولید کنیم و مطمئن شویم که صفحه نمایش برای آنچه که شما برای رسیدن به آن نیاز دارید مناسب است. ما دریافتیم که بهترین گزینه برای این ظاهر فوق العاده مدرن، استفاده از پلاستیک های براق (به ویژه فوق سفید) و نورپردازی LED است. با پیشرفت در روشنایی ما قادر به ایجاد برخی از اثرات واقعا خیره کننده برای  جلب توجه به غرفه نمایشگاهی خواهیم بود .

ما قادر به ایجاد نمایش واقعا خیره کننده هستیم همانطور که می بینید از مثال زیر این پروژه ای بود که ما برای رویداد نمایشگاه کنگره جهانی موبایل در بارسلونا برگزار کردیم که در آن ستون غرفه نمایشگاهی را برای نمایش ایستگاه طراحی رادار تکمیل کردیم.

شما می توانید یک تصویر دیگر از این نمایشگاه را در زیر مشاهده کنید و اینتصویرنشان می دهد که چگونه کفی های چرمی کرم رنگ را  تکمیل و به  این پروژه نمایشگاه فوق العاده مدرن اضافه کردیم.

Booth

چه مواردی طراحی مدرن غرفه های نمایشگاهی را انجام میدهد ؟
با استفاده ازنمونه بالا به عنوان یک مثال عالی، شما به راحتی می توانید برخی از عناصر طراحی که کمک می کند تا طراحی شما  مدرن به نظر آید را ببینید. انتخاب مواد اولین چیزی است که برجسته می شود.  مواد سفارشی براق بیرونی با صندلی مدرن سفید چرمی که هر دو جزو عناصر مدرن محسوب میشوند . همچنینمنحنی های موجود در طرح ارزش طرح شما را بالا میبرد به طوریکه در چند سال گذشته منحنی ها بسیار شلوغ طراحی و ایجاد میشدند که هزینه بسیار گزاف و بالایی را به کارفرما تحمیل میکردند اما امروزه این منحنی ها به صورت ساده و با هزینه بسیار پایینتر طراحی و اجرا میشوند .
شما همچنین می توانید استفاده از تکنولوژی مدرن را از نور لمسی LED بیابید تا جاذبه را جلب کنید و علاقه خود را افزایش دهید تا به نمایشگرهای تلویزیونی و رایانه هایی که به عنوان بخشی از طراحی ایستاده اند، ارتباط برقرار کنید. برخی از پروژه های دیگر ما یک قدم بیشتر از این ایستگاه خاص می باشند و تکنولوژی تعاملی را برای سفارشی کردن تجربه هر یک از بازدیدکنندگان ارائه میدهد به آنها اجازه می دهد تا به طور کامل با نام تجاری یا محصول مورد نظر آشنا شوند.
اشتراک گذاری

نوشته های پیشنهادی

پاسخی بگذارید