رفع مشکل زاویه دار بودن تصویر

pic
 اکثر تصاویر گرفته توسط افراد خارج از تناسب و به بیان دقیق تر پرسپکتیو می باشند.

pic

نرم افزار متن باز PerspectiveImageCorrection امکان اصلاح تصاویر پرسپکتیو را به شما میدهد. روش کار هم بسیار ساده است و شما کافیست ۴ نقطه را به عنوان ملاک انتخاب کنید و با رسم یک چهار ضلعی نسبت به تصحیح تصویر خود اقدام نمایید. این ابزار کار شما را مخصوصا در مورد ساختمانها و درختان بسیار راحت خواهد کرد.
برای شروع تصویر مورد نظر را در محیط برنامه بیندازید (Drag & Drop کنید). بخش سمت چپ نرم افزار تصویر اصلی و بخش سمت راست نرم افزار تصویر اصلاح شده را برای شما به نمایش خواهند گذاشت. سپس از اسکرولر ماوس برای زوم کردن در تصویر اصلی استفاده کنید. در هر حالت زومی که راحت هستید کار خود را با کلیک در گوشه مورد نظر تصویر (مثلا یک ضلع ساختمان) شروع کنید. با کلیک کردن در گوشه های دیگر رسم چهار ضلعی را به پایان رسانید. در تصویری که ما امتحان نمودیم شروع از گوشه سمت چپ بالا بهترین نتیجه را برای ما به بار آورد.
تصویر اصلاح شده را میتوانید با کلیک بر روی دکمه ذخیره در سمت راست ذخیره نمایید. اگر در اواسط رسم چهارضلعی دچار مشکل شدید کافیست در محیط برنامه کلیک راست نمایید تا کار رسم از ابتدا شروع شود. نرم افزار PerspectiveImageCorrection یک نرم افزار ساده در عین حال قدرتمند و کاربردی است که قابلیت کار بر روی هر دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی سیستم عامل های Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Windows 8 را دار میباشد.
اشتراک گذاری

نوشته های پیشنهادی

پاسخی بگذارید